SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim I vjetër por është ekstra e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur.

Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen ulpiana në një lokacion shumë të mirë dhe shumë të kërkuar ku i keni afër të gjitha shërbimet si shkolla ,çerdhen ,etj Informata e shitjes: Çmimi 95.000€ i negocushëm
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »