SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
21010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 5.50 Ari oborr. 220m2 te banuara.
Shtepia eshte dy kate poashtu posedon bodrum prej 30m2.
Kati i pare posedon:Sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo;
Kati i dyte posedon:Tri dhoma gjumi , nje banjo dhe nje teras.
Dyshemeja e tera llaminat,(perveq sallonit parket)
Dyer prej druri.
Dritare plastike.
Shtepi me infrastruktur e plote ,
Furnizimi ujit I dyaneshem:ujsjelles dhe bunar.
Ҫmimi i shtepis eshte 165.000 I diskutuar.
Shtepia gjendet ne Rr.Ferizait.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »