SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Çmimi :
€32,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:56
Madhësia :
13 m²
ID e produktit :
21067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali me 13m2 .
Lokal i rregulluar me pllaka te kualitetit te larte,me infrastrukture te plote, dhe i gatshem per shfrytezim.
Gjendet ne rruge kryesore ,afer shkollave te mesme
Ҫmimi i lokalit 32.500€
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »