SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
21069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa ne katin e pare me 56.35m2 te banuara.
Banesa ka nje sallon se bashku me kuzhin,nje dhom gjumi dhe banjon.
Banesa eshte e pa mobiluar .
Objekti Banesor ka dy hyrje :
Njera hyrje eshte nga tregu I gjelbert ndersa tjetra ane eshte perball hidromoraves.
Banesa eshte shum e pershtatshme dhe e rehatshme per banim.
Poashtu mund te perdoret edhe per qellime afariste.
Ҫmimi baneses eshte 50.000€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »