SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:56
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
21072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet lokali me qera me 28m2 ne katin e pare.
Lokali eshte I rregulluar I teri ne pllaka te kualitetit te larte.
Lokali posedon nxemje qendrore.
Infrastrukturen e ka te rregulluar.
Lokali posedon edhe tualetin I cili gjendet ne koridor te objektit (I perbashket me te tjeret)
Lokali gjendet te Xhamia, te stacioni policor dhe eshte I gatshem per shfrytezim.
Qeraja mujore e lokalit eshte 150€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »