SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€186,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është e renovuar ashensori I ri ngrohje nga qyteti dhe me rrymë rezervuar uji me kapacitet 1.500L invertor 3.6kVa,hyrje representative me interfon

Lokacioni :Banesa gjendet në qendër të Prishtinës Informata e shitjes: Çmimi 186.000 €
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »