SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali ne Shitje
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
21081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet lokali me 30m2 ne katin e pare
Lokal i rregulluar me pllaka te cilesis se larte, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe i gatshem per shfrytezim.
Posedon banjo, infrastrukture te plote.
Lokali gjendet ne rrugen Abdullah Tahiri,afer tregut te gjelbert
Ҫmimi lokali t eshte 50.000i diskutuar.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »