SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
21089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet banesa mbi 66m2, ne katin e dyte banues.
Banesa ka sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi,nje ballkon ( I perbashket me sallonin dhe dhomen e gjumit) dhe nje banjo me tualet.
Dyshemejea e sallonit,dhomes gjumit eshte llaminat I cilesis se larte, ndersa banjo dhe kuzhina ne pllaka.
Banesa eshte komplet e mobiluar ,mobiljet kane garancion 5 vjeqar.
Posedon:
Stabilitet,siguri dhe infrastrukture te plote.
Nxemje qendrore me rryme.
Parkingun privat ne podrum.
Parkingu mund te shitet jashta baneses
Ҫmimi parkingut eshte 7000Euro.
Banesa ka ne dispozicion edhe ashensorin.
Banes tejet e rehatshme me standarde evropiane.
Ndertim me material te standartit Euro Cod.
Banesa gjendet në një lagje shum të përshtatshme për banim
Ҫmimi baneses eshte 53.000euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »