SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
21092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet banesa me 94m2 te banuara.
Banesa gjendet ne katin e VI ne kompleksion banesor “ILIRIA”
Banesa ka koridor te hapur ku te qon direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte e bashkangjitur me kuzhine, duke patur akses direkt ne 3 dhomat e gjumit ,banjon dhe shpajzin.
Banes atraktive e ndertuar me standarde evropiane,e izoluar ne menyre moderne.
Banesa eshte e pa mobiluar .
Posedon infrastrukture te plote, ashensor(lift) si dhe parkingun.
Ҫmimi baneses eshte 45.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »