SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje Mbas teatrit kombetar prishtine.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
21094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden mbas teatrit kombtar
E paisur me te gjitha dekomentacionin percjells dhe mund te perkthehet menjeher
banesa ka edhe garazh Ne podrum
banesa e paisur me lift me kartel punon 24-7
garazha me kartel
ndertim i veqant ne prishtine
Dhe ka 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhin , banjo
Banesa eshte e veqant me ndertim te veqant ne prishtine .
njekohsisht shes edhe banesen 2 dyt qe eshte e ngjitur me te
dhe eshte 68m² + garazhe
Dhe jan ne katin e trete (3)
Pronari gindet ne France - Paris Mund te ma cingrroni sepse ju therras
+33677914458
Ose ne kosove 049-621-748
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »