SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:20
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
21145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Ipet lokali me qera me 80m2 te shfrytzuara
Lokali posedon edhe terasen prej 196m2.
Lokali ka qen ne shfrytezim si restaurant 12 vite me radhe, ku tashme mund te ipet me qera edhe me inventar te gatshem per ushtrim te kesaj veprimtarie.
Lokali gjendet ne lagjen ne Dardania.
Terasa dhe restauranti mund te ipen edhe ndaras per shfrytezim.
Qeraja mujore per teras dhe Lokal 700Euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »