SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali me Qera
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
21146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Ipet lokali me Qera me 130m2 .
Lokali me dy pjes me dy tualeta.
Lokali posedon edhe nje zyre te veqant me hyrje te veqant.
Poashtu posedon podrumin I cili mund te shfrytezohet si depo dhe garazh.
Lokali ka infrastrukture te plote me sistem te nxemjes qendrore.
Qeraja mujore e lokalit eshte 150 euro.
Lokali gjendet ne Gavran.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »