SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcel ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:52
ID e produktit :
21147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet parcela (shtepi e vjeter e pa banuar)
Parcela posedon 4.5Ari oborr.
E poashtu posedon infrastrukture te plot.
Ka dalje ne dy rruge kryesore.
Ne udhekryqin e pare per Malishev dhe Bujanovc, dhe tjetra ne lagjen 7 korriku
Ҫmimi sipas marrveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »