SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
21151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet banesa ne katin e V prej 70m2 neto te banuara.
Banesa ka kete renditje:Sallon,Kuzhine,Nje shpajz,Dy dhoma te gjumit, banjo dhe nje teras.
Banes e renovuar komplet, ku posedon dyer dhe dritare te plastikes ,dysheme prej llaminati dhe pllaka te kualitetit te larte.
Poashtu posedon parkingun per veture.
Gjendet ne lagjen Iliria.
Ҫmimi baneses eshte 50.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »