SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:55
Madhësia :
21 m²
ID e produktit :
21152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet lokali 21m2 ne katin e pare.
Lokali eshte I rregulluar I teri ne pllaka te kualitetit te larte.
Lokal me infrastrukture te rregullt,nxemje qendrore dhe I gatshem per shfrytezim per biznese te ndryshme dhe qellime afariste.
Lokali posedon edhe tualetin I cili gjendet ne koridor te objektit ( I perbashket me te tjeret).
Lokali gjendet ne objektin Agro Hermes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »