SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
21154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia luksoze me standarde evropiane me 1 Ari dhe 280 m2 te banuara.
Shtepi eshte tri kate me dy hyrje,me mundesi shfrytezimi per dy familje.
Kati i pare posedon tri dhoma ,kuzhine dhe nje ballkon.
Dyshemeja e katit te pare eshte patos slloven.
Shkallet per ne kate te dyte posedojne pllaka te kualitetit te larte.
Kati i dyte ka: sallonin se bashku me kuzhine,nje banjo me tualet dhe nje ballkon.
Dyshemeja eshte parket prej ahut.
Kati i trete posedon: tri dhoma gjumi ,nje banjo dhe nje ballkon.
Dyshemeja e katit te tret eshte I teri ne parket.
Shtepia eshte komplet e mobiluar, ka te instaluar edhe sistemin per nxemjet qendrore ,( por mungon radiatori dhe shporeti per nxemje).
Shtepia posedon Infrastrukture te rregullt,izolim me kualitativ te tregut tone, furnizim te ujit ne ujesjelles.
Oborri shtepis eshte I rregulluar me gure dekorues.
Vend shume I pershtatshem per banim ,ku qetesia eshte ne nivelin e duhur.
Çmimi shtepis eshte 170.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »