SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA PER ZYRE TE FONTANA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
21162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA TE SIMFONIA NE ULPIAN, KATI I, 70M2 QIRAJA 350EURO ME TE GJITHA SHPENZIMET PERVEQ ENERGJIS ELEKTRIKE

BANESA KA 3 NJESI DHE ESHTE E MOBILUAR PER ZYRE
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »