SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 90m/2 ne rrg te gremes ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
21185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrug te gremes kati i 4 ( 90m/2) dhe (100m/2) me pamje nga rruga dhe tregu per me shum info na kontaktoni ni numrat tan 045 222 771 044 912 914 shitjen e mundeson agjensioni erion
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »