SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke prej 42 ari ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
21190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 42 ari ne softaj (ne rrug te pojates ) gjendet reth rruges kryesore eshte me uj rrym dhe kanalizim ( dokumentacion te rregullt ) per me shum info na kontaktoni ne nr 045 222 771 044 912 914 shitjen e mundeaon agjensioni erion
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Feizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »