SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi dhe lokal ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
138 m²
ID e produktit :
21191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne rrugen emin duraku ne ferizaj eshte 3 kate qdo kat posedon 138m/2 gjithashtu posedon edhe podrum 120m/2 dhe lokal shitet me te gjith inventarin ne shtepi dhe ne lokal per me shum info na kontaktoni ne.numrat 045 222 771 044 912 914 shitjen e mundeson agjensioni erion
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »