SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
21192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa.me qera ne rrugen 12 qershori posedon parking dhe park per me shum info na kontaktoni ne nr tan 045 222 771 044 912 914 kete e mundeson agjensioni erion
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »