SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Lokali
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
21223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet ne Aktash / Rruga : "Gazmend Zajmi" , ne afersi te Universitetit " Iliria " dhe kompanis gjermane " Giz-Gtz" , lokali ka siperfaqe rreth 68m2 , per dy vite ka qene kompani Ujsjellsi dhe Pastrimi .
Per kontakt : Arsim Uka : 044 120 002 ose 044 143 833
Informata rreth publikuesit
rinon
Prishtinë
044145818
Aktash - Rr. Gazmend Zajmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »