SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
21227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme Banese e RE me qera, banesa gjindet ne Lagjen Mat 1 ne Prishtine

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete karakteristika

1. Banesa gjindet ne katin lll,
2. Banesa ka lift
3. Orendite ne banese jan krejtesisht te reja
2. Ne banese nuk ka banuar dikush me heret .
2. Banese jepet me qera per Nderkombetar ose per Familje,
3. Banesa ka kete renditje:
- Dhome e dites (Sallon) me kuzhine
- Dhome e gjumit
- Dhome e punes (poashtu munde te shfrytezohet per dhome gjumi)
- Banjo
- Kooridor
- Ballkon
- Garazhen nentoksore per parkim te vetures.
4. Banesa eshte e pajisur me sistemin e rezervuarit qe garanton uje 24 ore!
5. Banesa eshte e pajisur me roleta Aluini

Mirepresim ofertat serioze!

Na kontaktoni per informata me te hollesishme
044 405 856 ose 044 363 991
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044 405 856
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »