SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA PREJ 10 ARI NE QAGLLAVIC
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
21230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TOKA PREJ 10 ARI NE QAGLLAVIC NE PRISHTINE, PARCELLA KA RRUG NE TE DY ANET DHE MUND TE NDAHET NE 6 TROJE, PARCELLA SHITET KOMPLET
QMIMI 8500EURO/ARI
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
QAGLLAVIC - PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »