SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat 110m2,58m2,48m2 ne Prishtine te Fitorja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
21248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat 110m2 kati i 6 ,110m2 kati i 5, 58m2 kati 4, dhe 48m2 kati i 6, banesat gjinden saktesisht ne Veternik te Fitorja.Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj per me shume informacione na kontaktoni ne numrat: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferziaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »