SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
ID e produktit :
21268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lokalin i cili ka mundesi zgjerimi dhe mbindertimi ne 112 m2. Gjendet ne nje vend mjaft te frekuentuar te Prishtines,eshte i pershtatshem per objekt qoft afarist qoft banimi. Eshte ne afersi te shume shkollave fillore dhe te mesme. 10 m larg shkolles se mesme gjimnazi "Sami Frasheri" ( ish shkolla e mesme teknike " 28 Nentori".Cmimi me marreveshje.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
045 635 496
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »