SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 68m2 ne lagje te re ne Ferizaj
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
21281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagje te re ne Ferizaj banesa ka 68m2 si dhe gjindet ne katin perdhes qmimi 450 euro,Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »