SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 84m2 te policia ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
21292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2 te policia ne Ferizaj, banesa gjindet ne katin e pare si dhe eshte e gatshme per banim.
Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »