SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Durres 63m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
21295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63m2 ne Durres,banesa gjindet ne katin e 1 e mobiluar komplet dhe eshte vetem 100metra larg plazhit afer HOTEL Majestig. Shitjen e mundeson Agjensioni ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Durres (Shqipri) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »