SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Arberi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
21325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne rrugen Johan Gete ku gjindet edhe kompleksi i Ambasades Amerikane. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinen me trepezari. E ndertuar me standarde te larta siq e kerkon edhe ambasada amerkane. Banesa ka pasur nje kontrate me ambasaden amerikane deri para disa ditesh dhe tani eshte e lire per oferte.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »