SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Objekt ne Shitje
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
ID e produktit :
21334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten pompa e benzines me 22Ari dhe me gjersi 46m ne rrugen kryesore.
Objekti I pompes benzines posedon zyre dhe tualet poashtu bodrumin 150m2.
Posedon tri rezervare me shtate dalje te rezervareve , boce te plinit me licens.
Infrastrukture te plote.
Gjendet ne Rr.Idriz Seferi ose ne rrugen qarkore.
Ҫmimi I tere parceles se bashku me inventar eshte 450.000euro I diskutuar.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »