SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Arberi ish Dragodan
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
21352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 3 me pamje nga qyteti,posedon lift ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo sallon dhe kuzhine, 120 m katror, eshte e mobiluar tersisht, leshohet per nderkombetar apo edhe famlie.
Informata rreth publikuesit
labinot
Prishtinë
049153344
Arberi Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »