SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE LAGJEN MATI-1 rruga B alko-impex
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
21378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FILLOI SHITJA E BANESAVE ne lagjen ---mati1---afer rruges ---B-NE NDERTESEN ME EKSKLUZIVE DHE NDERTIMIN ME TE SIGURT NE VEND ME TE GJITHA MATERJALET DHE ME TE GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL,NDERTIMI ESHTE ME LEJE NDERTIMI SI DHE TE GJITHA LEJET SI NDERTIMORE URBANISTIKE,ME PLANIN RREGULLUES.ESHTE NJE NDER NDERTIMET ME TE MIRA ME STANDARDE EUROPIANE POSEDON PLLAKAT NDERMJET KATEVE ME STANDARDE TE -EU- DMTH PLLAK ANTI AKUSTIKE DHE TERMIKE qe ju garanton se nuk degjohet asnje lloj zhurme ne banesen tuajTE GJITHA MATERJALET JAN EXTRA TE PERDORURA DUKE FILLUAR NGA IZOLIMI I JASHTEM ME FASAD 8 CM DRITARET EXTRA TE FIRMAES ME TE NJOHUR MODELI I FUNDIT GJERMAN --GEALAN--8.5CM .ME 3 MBROJTESE GOME, PARKING 2 KATE , ASHENSORI ESHTE NGA GARAZHAT E DERI NE KATIN TUAJ,nxemje extra ne dysheme nga ITALIA(50 vite garancion),banjo extra te firmes GEBERIT shole extra firma ALCA prodhim gjerman (50 vite garancion) uje me rezervuar 24 ore 2 kate garazha,suvatim I BRENDSHEM EXTRA,banesat jan me pamje shum te bukur nga rruga --B--- qe shihen edhe ne foto ...NE SHITJE JAN KETO BANESA...........KATi (1) 90m2,kati (3) 65.44m2,kati(4) 60.10m2 dhe 56.70m2
Informata rreth publikuesit
Shemsi
Prishtinë
045472008
Bregu i dIellit lagjja mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »