SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
21405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia dy kate me 3 Ari oborr.
Kati i pare posedon: sallonin se bashku me kuzhine ,nje dhoma ndeje dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon: tri dhoma dhe nje banjo.
Shtepia posedon garazhe dhe oborrin mbrapa shtepise,si dhe nje lokal, ku mbi lokal gjenden edhe dy dhoma dhe nje tualet.
Shtepia ka dy hyrje dhe lidhet me dy rruge.
Shtepia gjendet ne Dardania II.
Çmimi eshte 120.000€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »