SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Breg Te Diellit -lagjja mati 1 -Rruga B
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
21409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat , Bregu i Djellit Mati 1 , Rruga B
Ndertes ekskluzive dhe ndertim shum te sigurt
Me te gjitha dukumentat ne rregull
Jane me Leje Ndertimi , Urbanistike
Eshte me ndertimet me te mira me standardet Europiane,
Posedojn Pllakat ne mes te kateve (Pllakat Anti Akustike Dhe termike) me standarde Europiane,
Ju garantohet qe nuk ndegjohet asnje zhurme,
Te gjitha materialet jan ekstra
Duke filluar nga izolimi i jashtem me Fasad 8cm
Dritaret te firmes se njohur gjermane GEALAN modeli i fundit 8.5cm, me 3 mbrojtse gome,
Parking 2 kate,
Ashensor prej Garazhde,
Nxemje individuale dhe qendrore ne dysheme, (50 vite) garancion,
Uje me rezervuar 24/7 (16 mij litra).
Por Pranoj vetur Deri ne 15,000 mij euro kurse te tjerat kesh.
Mund ta vizitoni Objektin Dhe te bindeni ne cilsin e saj .
Kontakto: 044-116-674

Banesa 60 m2 Kati i 4-t Dhome dite + kuzhine, dhome te fjetjes 1, Banjo, Ballkon.

Banesa 65 m2 Kati i 3-t Dhome dite + kuzhine , dhome te fjetjes 1, Banjo, Ballkon.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044116674
Bregu i Diellit - Mati 1 - Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »