SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Biznesi Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '14
ID e produktit :
21452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Biznesi,Lokali gjendet nën kurriz ne Prishtine,lokali ka 27 m2,veprimtari primare shitje e kepucave te femra dhe te mashkujve,frekuentimi i kesaj zone eshte shum i madh po ashtu dhe njihet si vend i kepucave,

Biznesi ka kete inventar:Raftat te kepucave arkë fiskale,kaca te hollave elektronike dmth mund te lidhet me program,njesor te shitjes,furnizi i fundit me kepuc eshte ber ne vler 8000 Euro, shitja eshte urgjente....!!!

Per me shum info 049 644 610
Informata rreth publikuesit
Shoe Zone
Prishtinë
044384972
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »