SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€325,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
21461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shtepi me 7 Ari oborr
Shitet shtepia 3 kate me 187m2 dy hyrje.
Kati i pare eshte I tere sallon se bashku me kuzhine , dhe nje banjo me tualet.
Kati i dyteposedon: dy dhoma gjumi,nje depo dhe nje banjo.
Kati i tret posedon: dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Plan I njejt eshte edhe ne hyrjen tjeter.
Shtepia posedon oborr dhe nje lokal per shfrytezim afarist.
Infrastrukturen e ka komplet te rregulluar.
Gavran I
Çmimi shtepis eshte 325.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »