SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Lokali ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
21462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet lokali ne katin e pare me mbi 30m2.
Dyshemeja e lokalit eshte prej pllakave te mermerit.
Posedon Infrastrukture te plote, dhe I gatshem per shfrytzim per biznese te ndryshme dhe qellime afariste.
Toaletin e kane te perbashket me te tjeret.
Lokali gjendet ne objektin e Shtepis se mallrave.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »