SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesa Me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
21465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesa me qera ne lagjen "Standard" ne bregun e diellit (Perballe Banesave te bardha).
Kemi metrazha te ndryshme te banesave te mobiluara dhe te pa mobiluara.
Kompleksi eshte i posa-ndertuara dhe i gatshem per banim. Banesat plotesojne te gjitha kushtet optimale per jetese.
Per me shume informata, ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit : 044 96 00 65
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »