SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepite ne Shitje
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
21466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten Tri Shtepit me 8 Ari oborr.
Shtepia e pare posedon 250m2 te banuara. Eshte e ndertimit te ri me standarde Europiane.
Shtepia esht dy kate dhe posedon : nxemje qendrore, telefoni fikse, kuti postare etj..
Shtepia ka sallon se bashku me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, 3 banjo, podrum dhe nje garazh.
Shtepia e dyte esht dy kate e ndertimit me te vjeter, por me nje matrial te qendrushem dhe te perballushem ndaj termeteve. Shtepia ka tri dhoma te gjumit, sallon se bashku me kuzhin, dhe banjo.

Shtepia e tret po ashtu esht dy kate e ndertimit te vjeter, por me nje matrial te fort. Shtepia ka tri dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhin dhe banjo.
Qe te trijat kan infrastrukture dhe dokomentacion ne rregull. Gjenden ne nje vend te pershtashem banimi.
Shtepit gjenden ne Gavran II.
Cmimi per 3 shtepit se bashku eshte 400.000€.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »