SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesa me qera ne Bregun e Diellit- Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
21468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesa me qera ne lagjen "F&A Engineering" ne bregun e diellit (Perballe Banesave te bardha).
Kemi metrazha te ndryshme te banesave te mobiluara dhe te pa mobiluara.
Kompleksi eshte i posa-ndertuar dhe i gatshme per banim. Banesat plotesojne te gjitha kushtet optimale per jetese
Per me shume informata, ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit : 044 96 00 65
Informata rreth publikuesit
Beqir
Prishtinë
Perballe Banesave Te Bardha ne Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »