SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Lokalin me Qera ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
21470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I pershtatshem per restaurant, embeltore ose zyre. Posedon 2 garazha dhe parkingun per disa vetura.
Te interesuarit te lajmrojen ne numrin e telefonit:
044 960065
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »