SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
okazion.shes banese ne durres
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
21472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese eshte ne pallat te ri,i sapo perfunduar me lift kati 3,vija 1 e detit.banesa eshte 70m2,ka nje dhome gjumi nje dhome dite dhe wc.punimet jane shume cilesore dhe te koheve te fundit.kushton 33000euro.kemi banesa dhe tek shkembi kavajes 70m2 dhe 60m2 duke filluar nga 23000 euro.dhe me pamje nga deti duke filluar nga 750 euro
Informata rreth publikuesit
dorian
+355692951686
rrota kuqe dhe shkembi kavajes [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »