SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105m2 perballe Santese
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:17
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
21525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 105m2, kati i 7-te, perballe Santes, ndertim i shtetit. Eshte e renovuar pjeserisht, me dy nivele dhe shitet pa mobilje perveq kuzhines qe mbetet. Banesa ka pozite shume te mire ne qytet gjindet ne pjesen me te kerkuar, ka ndriqim te mire dhe pamje nga rruga kryesore. Banesa ka kete organizim hapesirash:
Niveli i pare:
- salloni ndaras, kuzhina me trapezari, shpajzi, banjo, koridori, 2 ballkona
Niveli i dyte:
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, terasa e madhe 40m2
Objekti ka parking te mjaftueshem, poashtu lifti punon rregullisht.
Qmimi 95.000 euro.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063,
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »