SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:36
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
21530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 1.43Ari oborr .
Shtepi tri kate me rreth 300m2.
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine dhe nje banjo.
Kati i dyte posedon: tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i trete posedon: dy dhoma gjumi dhe nje banjo .
Posedon infrastrukture te plote.
Furnizimi ujit I dy aneshem: ujesjelles dhe bunar.
Ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore.
Shtepia gjendet afer spitalit rajonal .
Ҫmimi shtepis eshte 95.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »