SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
21533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 6.20Ari oborr
Shtepia eshte tri kate .
Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine ,nje dhome gjumi , nje banjo dhe nje shpajz.
Kati i dyte posedon:tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i tret posedon:dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Dyert dhe dritaret jane prej druri.
Ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore , por jo ne funksion.
Shtepia ka infrastrukturen e plote.
Furnizimi I ujit eshte I dyaneshem : ujesjelles dhe bunar.
Shtepia shitet komplet e mobiluar.
Shtepia gjendet ne Dhe te Bardhe .
Ҫmimi shtepis eshte 115.000
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »