SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:03
ID e produktit :
21534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia tri kate me 300m2 te banueshme, me mbi 2.5 Ari.
Kati perdhes jane lokale ,komplet baza e lokaleve 100 m2.
Kati i pare posedon: sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe nje banjo.
Infrastrukturen e ka te rregulluar.
Shtepia eshte komplet e izoluar,eshte e pa mobiluar, dyshemeja eshte patos,si dhe dyert-dritaret jane prej drurit.
Ҫmimi shtepis eshte 100.000euro.
Kompenzim: banes deri 100m2.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »