SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne "Lagjen e Re"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
21543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon dy dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe minidepo.
Objekti ka kushte moderne sipas standardeve Europiane: siguri 24h,mirmbajtje teknike dhe higjienike.
Per me shume informata kontaktoni ne nr. 044169598.
Informata rreth publikuesit
Festim
Ferizaj
044169598
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »