SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepite ne Shitje
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:54
ID e produktit :
21544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shiten dy shtepi me 3.70Ari
Shtepia e pare eshte dy kate dhe gjendet ne rrugen kryesore.
Kati i pare jane lokale kurse kati I dyte: dy dhoma dhe nje banjo.
Lokalet jane ne funksion qe 11 vite.
Dyer dhe dritare te plastikes.
Dyshemeja llaminat.
Shtepia tjeter eshte dy kate
Posedon sallon se bashku me kuzhine , tri dhoma gjumi , dy banjo dhe nje shpajz.
Dyer dhe dritare prej drurit.
Dyshemeja patos.
Infrastrukture te plote. Furnizim te ujit I dy aneshem: ujesjelles dhe bunar.
Shtepit mund te shiten se bashku dhe vet.
Nese shiten ndaras: Shtepia e pare(me lokale) 70.000euro
Shtepia e dyte 60.000euro.
Nese shiten se bashku qmimi shtepive eshte 110.000euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »