SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
ID e produktit :
21546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet Shtepia 3 kate me 4 Ari.
Kati i pare esht i teri sallon, esht i rregulluar ne menyr te veqant ku ka edhe kamin, po ashtu ne kete kat eshte edhe nje banjo.
Kati i dyte ka 3 dhoma dhe nje banjo.
Kati i tret ka 2 dhoma gjumi dhe nje banjo.
Shtepia eshe e rregulluar ne menyre evropiane, dhomat jane te rregulluara me parket ndersa banjot me pllaka te kualitet te lart ne vend. Dyert dhe Dritaret jan prej drurit Slloven. Infrastruktura e shtepis esht e gjitha ne rregull.
Shtepia gjendet ne nje pjese te dashur te vendit, aty ku gjdo qe esht e rregulluar ne menyr urbanistike, Gavran II.
Cmimi 250.000 euro

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »